Konaklama ve Ulaşım


KONAKLAMA

Anlaşmalı Oteller
Alsancak bölgesinde yer alan çeşitli otellere teklif sunulmuş ve sempozyum için indirim sağlayacağını belirten otellerden bilgiler geldikçe burada paylaşılacaktır. 

İndirimden yararlanabilmeniz için otellerle itişime geçtiğinizde Türk Psikologlar Derneği’nin düzenleyeceği sempozyum etkinliğine katılacağınızı belirtmeniz gerekmektedir.

 

Mira Otel, Alsancak:

https://miraotel.com.tr/

MB City Hotel: 

https://www.mbcityhotel.com/

NK Otel İzmir:

https://nkotel.com.tr/

Blanca Otel:

https://www.blancahotel.com/

 

 

 


DESEM’E ULAŞIM

Havaalanından: Adnan Menderes Havalimanı’ndan direkt olarak ulaşabileceğiniz İZBAN’ı (metro) kullanarak DESEM’e yakın bir merkez olan Alsancak Gar istasyonunda inebilirsiniz. Ardından istasyon çıkışında yer alan Tramvay hattını kullanarak (Fahrettin Altay yönü) 3 durak sonraki Atatürk Lisesi durağında ininiz. DESEM’e 5 dk. yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Alsancak’tan: Alsancak merkezden DESEM’e yaklaşık 10 dk. yürüyerek ulaşabilirsiniz. Ya da tramvay kullanarak Alsancak Gar istasyonundan (Fahrettin Altay yönü) 3 durak sonraki Atatürk Lisesi durağında ininiz. DESEM’e 5 dk. yürüyerek ulaşabilirsiniz.

İzban: http://www.izban.com.tr/Sayfalar/Anasayfa.aspx

Tramvay haritası: https://www.tramizmir.com/tr/hatharita/56

Otogardan: İzmir Otogarından 555 nolu (Otogar – Halkapınar Metro) otobüs ile önce Halkapınar’a gidiniz. Ardından İZBAN’ı kullanarak Alsancak’a varınız.

ESHOT: https://www.eshot.gov.tr/tr/BaglantiliHatlar/5/64